tel:+48 510-194-250

Nowa kampania #KIMONO_GIRLS – Ambasadorki Kultury Rozkoszy

Nowa kampania #KIMONO_GIRLS – Ambasadorki Kultury Rozkoszy
26 czerwca 2019 HAWROT
In News

#KIMONO_GIRLS – Ambasadorki Kultury Rozkoszy

 

#KIMONO_GIRLS, najnowsza kampania HAWROT, przedstawia cztery kobiety- superbohaterki. Ambasadorkami projektu są: reżyserka Gosia Wdowik, artystka Mirella von Chrupek, piosenkarka Karolina Czarnecka oraz pisarka Sylwia Chutnik. Twórcze, odważne, stojące w opozycji do szarości polskiej ulicy.

Jego myślą przewodnią są słowa Virginii Woolf : ,,Może się wydawać, że ubrania to jedynie pusta błahostka, ale mają one dużo ważniejszy cel niż tylko sprawianie, żeby było nam ciepło. One zmieniają to, jak postrzegamy świat i w jaki sposób świat postrzega nas.”

 

Sylwia Chutnik

#KIMONO_GIRLS to platforma do dyskusji o kobiecości, wolności i źródłach życiowej i twórczej witalizacji. Przedstawia sylwetki kobiet kreatywnych, reprezentujących niestandardowe podejście do życia, komunikujących się ze światem w niebanalny sposób. Joanna Hawrot, kolejnym projektem po #SHUNGA_GIRLS – Seksualność bez granic, kontunuuje misję tworzenia przestrzeni dla pozytywnych bohaterek- kolorowych ptaków i twórczyń. Projekt #KIMONO_GIRLS, kierowany jest do kobiet, które traktują modę jako manifest- indywidualności, wolności i wyobraźni:

 

Gosia Wdowik

„ Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną” Karolina Czarnecka.

„Boje się najbardziej, nudy, marazmu, i zasiedzenia” Mirella von Chrupek.

„ Jak myślę, o wysmakowanych, eleganckich rzeczach to ziewam (…)” Sylwia Chutnik.

„ Ubranie, daje mi siłę superbohaterki” Gosia Wdowik

 

Karolina Czarnecka

Kampania powstała w korespondencji do najnowszej kolekcji HAWROT, stworzonej we współpracy z artystą Maurycym Gomulickim. Kolekcjonerskie kimona są wyrazem fascynacji sztuką op-artu, kobiecością i Kulturą Rozkoszy. Artystyczna kooperacja stanowi kontynuację autorskiej filozofii marki „From Fashion To Art”. Premiera kolekcji odbyła się 11 maja podczas Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Centrum Praskim Koneser.

 

Mirella von Chrupek

Kolorowe ubranie podkreśla moją miłość do życia, jest synonimem witalności, manifestacją wolności”– Maurycy Gomulicki

 

Foto.: Kasia Bielska

Costume: Hawrot & Maurycy Gomulicki

Make up: OLA ŁĘCKA Make Up Artist

Hair: Jaga Hupało

Select your currency