tel:+48 510-194-250

Marta Ziółek x Joanna Hawrot – GODDESS FLOW, warsztaty dla kobiet

Marta Ziółek x Joanna Hawrot – GODDESS FLOW, warsztaty dla kobiet
4 grudnia 2020 HAWROT
In News, News

Marta Ziółek x Joanna Hawrot

GODDESS FLOW, warsztaty 13.12.2020

 

Zapraszamy na autorski warsztat  empowermentowy skierowany do kobiet i będący wynikiem współpracy choreografki Marty Ziółek z projektantką Joanną Hawrot. W swojej ostatniej kolekcji „Nów” Hawrot przeniosła na tkaninę serie erotycznych przedstawień kobiet, a jej ubrania stały się przestrzenią wystawiania kobiecej przyjemności. Jak kobiece ciało doznaje przyjemności? Co mi sprawia przyjemność? Co mnie porusza? Czego pragnę? Jak moje ciało może stać się przestrzenią celebracji własnej mocy? Jak mogę dać mu głos?

Razem z uczestniczkami warsztatu spotkamy się w przestrzeni atelier Hawrot, gdzie Ziółek poprowadzi warsztat oparty na jej własnej praktyce pracy z kobiecą anatomią i jej celebracją. Będzie to podróż przez doświadczenie żywego i ciągle zmieniającego się terytorium kobiecego ciała. Skupimy się na naszych centrach energetycznych – ośrodkach emocjonalno-zmysłowego uwalniania i ugruntowywania. Będziemy uwalniać obszar klatki piersiowej i miednicy, upłynniać napięcia i blokady.

Wprawiona w ruch energia może odblokowywać odczucia i emocje. Samo słowo emocja pochodzi od łacińskiego e-movere, oznaczającego to, co znajduje się w ruchu. Wsłuchamy się więc w kobiece ciało, jego anatomię i wewnętrzne impulsy. Skoncentrujemy się na mobilizacji i aktywacji kobiecego centrum mocy: obręczy miednicznej, bioder, kości krzyżowej, dna miednicy, organów seksu i brzucha. Otwierając i poszerzając biodra, uruchomimy element przyjemności oraz kreatywną silę łona. Będziemy też szukać połączenia między miednicą i gardłem, rozwibrowując nasze ciała, inkantując i wydając dźwięki. Jak brzmi głos mojego ciała? Jaki brzmi moja przyjemność?

Nad uwalnianiem ciała będziemy pracować korzystając również z automasażu oraz poprzez pełny uważności i obecności dotyk. Używając techniki palpacyjnej, wejdziemy w kontakt z naszą klatką piersiową. Zajmiemy się piersiami jako fizyczną metaforą dawania i otrzymywania, czułości i współczucia, troski. Uruchomimy przeponę, żebra, łopatki i układ oddechowy. Pogłębimy oddech i zwiększymy nasz poziom uziemienia.

Będziemy przyglądać się sobie i dawać sobie wsparcie. Kształtując zdolność do przeżywania i ekspresji własnej seksulaności, wykreujemy bezpieczną przestrzeń dla kobiecego doświadczenia i zaczniemy uwalniać obszary zmysłowej i wokalnej mocy.

Podczas warsztatu będziemy pracować z chustami stworzonymi przez Joannę Hawrot specjalnie dla uczestniczek wydarzenia.

 

11.30-18.30, butik HAWROT, ul. Mikołaja Kopernika 8/18, Warszawa

cena 330 zł, płatne z góry, numer konta: 69 1020 1026 0000 1102 0104 3942, Marta Ziółek

Zapisy do 10.12 na maila info@joannahawrot.com lub martazziolek@gmail.com

Select your currency