tel:+48 510-194-250

NOSKA nowy gość w naszym butiku

NOSKA nowy gość w naszym butiku
13 lipca 2017 HAWROT
In News

Nasz butik nieustannie rośnie w nowych gości. Tym razem postawiliśmy na niezbędne a zarazem funkcjonalne akcesoria – torebki. Zaprosiliśmy do współpracy torby i plecaki NOSKA. Twórcami Noska są przesympatyczni młodzi ludzie, kochający wyjątkowy design – Julia i Bartek.

Oboje posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu. Julia z zawodu jest projektantem wnętrz. Modą interesowała się “od zawsze” a źródłem inspiracji była jej mama – projektantka odzieży. W Nosce wyraża się poprzez formę. Bartek na co dzień zajmuje się tematami związanymi z doświadczeniami użytkowników oraz projektowaniem graficznym. Noskę tworzy od strony graficznej i wizualnej.

Jak twierdzą, źródłem ich pomysłu stała się potrzeba wolnych rąk oraz chęć posiadania blisko wszystkich skarbów dnia codziennego. Potrzebę funkcjonalności połączyli z pasją do natury, projektowania i tworzenia. Nazwa Noska pochodzi z lat dwudziestych. Noska była małym plecakiem, workiem, zawiniątkiem. Taką nazwę nadali jej przemytnicy, którzy pod osłoną nocy, pokonując wschodnie granice nieśli w nich na swych plecach cenne towary.

Rzeczy Noska są dziełem rąk lokalnych rzemieślników. Do wykonania plecaków używają tkanin i autorskich nadruków, które wykończone są zgodnie ze standardami OEKO-TEX®. Produkty z Kolekcji skórzanej wykonane są z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej ekologicznymi garbnikami.

W naszym butiku znajdziecie małe jednokomorowe torby na biodra oraz torebki listonoszki na ramię. Wszystkie produkty dostępne są w dwóch kolorach, czarnym i naturalnym.

NOSKA 

Select your currency