tel:+48 510-194-250

Japońska estetyka na polskich ulicach

Japońska estetyka na polskich ulicach
11 kwietnia 2018 HAWROT
In News

 

   Zderzenie z japońską estetyką na fali wielu podróży zaowocowało stworzenie spójnego, personalizowanego unikatu jakim jest kimono Joanny Hawrot. Współpraca z artystami, performerami przyniosła charakterystyczny symbol nowej mody XXI wieku. Kimono jako flagowy model skierowany jest do ceniących swoją indywidualność  i nie bojących się zdecydowanych rozwiązań. Kolekcje tj. #SHUNGA oraz  #SHODO pokazują japońską estetykę w europejskim ujęciu.

     Wspólnym mianownikiem kimon jest ich filozofia-połączenie funkcjonalności z unikatowością. Koncept marki Fashion to Art stawia na kolaborację mody i sztuki. Unikatowe kolekcje stają się więc sentymentalną podróżą do Japonii. Przedefiniowanie jej na język kultury europejskiej kształtuje nowy wymiar, mody na kimono-symbolu indywidualności i ekspresji kobiety. Mody, która ma zaskakiwać, wzbudzać emocje. Siła kimona tkwi nie tylko w jego oryginalnej formie i orientalnym klimacie, a w idei- manifestowaniu kobiecej niezależności. Ta wariacja w japońskim stylu przenosi się na polskie ulice.

  Autorskie tkaniny, oryginalne printy pokazują japoński świat orientu. Propagowanie idei slow fashion i personalizacja ubioru przełamują granicę miedzy tym co użytkowe, a kolekcjonerskie. Swoje kimona znajdą kobiety odważne, lubiące przełamywać utarte schematy, ale i te preferujące skromniejszy styl.

Funkcjonalne kimona to uniwersalne manifesty naszych oryginalnych osobowości. Te kolekcjonerskie egzemplarze co raz bardziej kształtują społeczność miłośniczek kimon ceniących styl i precyzję wykonania.

            Marka  wychodzi naprzeciw nowym trendom. Bawiąc się formom tworzy spójną kolekcję opartą o filozofię każdej indywidualistki. Orientalne inspiracje w personalizowanych kimonach czekają więc  na każdą pragnącą wyodrębnić się  z tłumu. Zapraszamy  już dziś na indywidualne spotkanie z projektantką!   Dołącz do #kimonolovers i już dziś podkreśl swoją niezależność! Uwolnij się od stereotypów!

Select your currency