tel:+48 510-194-250

2016 – REALIZACJA MARZEŃ

2016 – REALIZACJA MARZEŃ
28 grudnia 2016 HAWROT
In Bez kategorii

 

Rok 2016 to dla nas udane połączenie mody, sztuki i doborowego towarzystwa. Dzięki wielkim zmianom, udało się nam rozwinąć skrzydła, a w następne 12 miesięcy wkraczamy z jeszcze większym zapałem i energią do działania! Przeczytajcie o wydarzeniach, które były dla nas esencją minionego roku…

NOWA PRZESTRZEŃ W WARSZAWIE

Rok 2016 to rok bardzo ważnej zmiany. Przeprowadziliśmy się do Warszawy, gdzie przy ulicy Kopernika 8/18 stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla naszej społeczności #KIMONOLOVERS oraz dla wszystkich nowych gości. Tu się spotykamy, dyskutujemy, spędzamy czas. Nasze cykliczne spotkania z artystami i ze sztuką, zainaugurowaliśmy ceremonią otwarcia butiku. Specjalnie na nasze zaproszenie gościliśmy mistrzyni japońskiej kaligrafii, Biho Asai. Jej wyjątkowy performance połączony z aranżacją muzyczną Błażeja Wincentego Kozłowskiego porwał tłumnie zebranych gości i nadał naszemu atelier niesamowity klimat.

W wyniku kooperacji z Biho Asai, powstała także limitowana edycja 10 ręcznie malowanych kimon, które miały swój debiut na ulicach Warszawy.

Nasz autorski butik to przede wszystkim Atelier, gdzie przy kawie i lampce Prosecco spotykamy się klientkami, żeby stworzyć wspólnie z nimi niecodzienne projekty. Szyjemy na miarę i personalizujemy nasze kreacje. Chcemy sprawiać przyjemność, jednocześnie pozwalając naszym gościom na realizowanie swoich najskrytszych modowych marzeń. Klienta stawiamy ponad wszystko. Dzięki wyszkolonym doradcom wizerunkowym, staramy się sprostać najbardziej wymagającym Paniom, a nasza klientka czuje się wyjątkowo obcując z marką.

JAPAN ART TRIP

Udało nam się spełnić nasze największe marzenie! Wieloletnią pracę w duchu inspiracji Orientem pokazaliśmy w jej samym epicentrum – Tokio. Reprezentowaliśmy Polskę na dwóch wyjątkowych wydarzeniach artystycznych. Na Biwako Biennale i festiwalu Eye on Poland. Nasz projekt artystyczny #KASSILYGAME powstał w wyniku kooperacji z Kassily Wandinsky, który stworzył innowacyjną formę alfabetu. Kodując w znaku relacje pomiędzy kolorem, formą i treścią, odkryliśmy nowy wymiar tworzenia, w duchu koncepcji FROM FASHION TO ART.

Na festiwalu Eye on Poland odbył się wernisaż naszej wystawy WEARABLE ART, prezentującej graficzne kimona.

Japonia otworzyła przed nami drzwi galerii 3331 Arts Chiyoda, gdzie na specjalne zaproszenie Instytutu Polskiego w Tokio, odbył się wyjątkowy wykład. Od lat dzielimy się filozofią FROM FASHION TO ART, od Stambułu, przez Kraków (Uniwersytet Jagielloński), po Tokio (w tym roku).
#KIMONOLOVERS

Tak jak postanowiliśmy w poprzednim roku, nasza KIMONOWA REWOLUCJA rozwija się także w stolicy. Do naszego grona #KIMONOLOVERS dołączyło wiele gwiazd, kobiet sukcesu, związanych z kulturą i sztuką. Odwiedzają nasze atelier i wspólnie tworzymy wyjątkowe projekty, nie tylko na scenę, ale także na warszawskie ulice.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych ambasadorek #KIMONOLOVERS. DZIĘKUJEMY!

Millie Brown, Anna Jandura, Mela Koteluk, Gabi Drzewiecka, Mary Komasa, Anja Rubik, Jaga Hupało, Anna Gadt, Natalia Kukulska, Julia Marcell, Maria Sadowska, Anna Orska, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Błaszczyk, Julia Izmalkowa, DJ Pani Bum, Katarzyna Figura.

ROSA

Powiększyła nam się także rodzina! Najmłodsza w naszej społeczności ROSA, wywróciła nam życie o 180 stopni, ale to dzięki niej mamy głowę pełną świeżych pomysłów na Nowy Rok!

Obiecujemy, że nie zwolnimy tempa w kontynuowaniu naszych japońskich inspiracji i cyklicznych projektów. Uchylimy wam rąbka tajemnicy w związku z planami na rok 2017

  • Na początku przyszłego roku powstanie specjalna kolekcja dedykowana wyłącznie formie kimona!
  • Nasza wizyta w Japonii była pierwszą, ale na pewno nie ostatnią!
  • Planujemy cykliczne spotkania z interesującymi ludźmi sztuki i kultury. Stay tuned!

Powoli zbliża się koniec roku, ale dla nas to dopiero początek! Już planujemy nowe działania modowe, projekty artystyczne. Wszystko po to, aby spełniać wasze marzenia i pragnienia!

Życzymy Wam, aby najbliższy rok obfitował w sukcesy i wypełniony był samymi przyjemnościami!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Select your currency