tel:+48 510-194-250

“Four seas, waves still silent”

“Four seas, waves still silent”
10 listopada 2016 HAWROT
In News

W tym sezonie, projektantka odkrywa nowy kontekst dla swoich kimon, odmieniając je przy pomocy modnego, a zarazem praktycznego medium jakim są ekologiczne, kolorowe futra. Dostępne w 2 pełnych barwach oraz w 2 kompozycjach kolorystycznych: szmaragd, musztarda, czerwono-czarny oraz fioletowo-czarny. Każdy z tych energetycznych tonów pełni także funkcję cichej fali z przysłowia japońskiego „Four seas, waves still silent”, która swą barwą przywołuje wspomnienie lata i ma na celu odczarować jesienno-zimową aurę.

Joanna Hawrot afirmuje dobrą energię. Futra z najnowszej kolekcji stają się niezastąpioną jesienno-zimową ostoją każdego, kto ceni sobie niebanalny komfort. Otulają delikatnością i kolorem, po to, by zimowy okres upłynął nam w zgodnie z mottem kolekcji – HARMONIĄ, CISZĄ I SPOKOJEM.

Ta kapsułowa kolekcja, która wpisuje się w najnowsze tendencje na Jesień/Zimę 2016/17, jest również ucieleśnieniem autorskiej filozofii Joanny Hawrot, FROM FASHION TO ART. Projektantka dołożyła starań, aby te, klasyczne formy zimowego okrycia – nabrały lekkości, a każdy detal był unikatowy i oryginalny.

Joanna Hawrot prezentuje niebanalną propozycję dla szerokiej publiczności #KIMONO LOVERS. Natomiast dla nowych klientów, kolekcja będzie formą wprowadzenia w modowe uniwersum Joanny Hawrot.

Zapraszamy serdecznie do naszego butiku przy ulicy Kopernika 8/18 w Warszawie, by razem z nami zainaugurować sezon JESIEN/ZIMA 2016/17.

Dla pierwszych klientów, którzy odwiedzą nas stacjonarnie przygotowaliśmy prezent: BON o wartości 200 zł na zakup jednego z naszych futer. Do zobaczenia #KIMONOLOVERS!

1 1a 2 2b 3 4 4b 5 6 6b 7

 

 

 

 

Select your currency