tel:+48 510-194-250

Natalia Kukulska wielbicielką kimona!

Natalia Kukulska wielbicielką kimona!
23 sierpnia 2016 HAWROT
In News

Do grona #KIMONOLOVERS dołączyła sama Natalia Kukulska. Polska piosenkarka wystąpiła w naszych projektach w telewizji śniadaniowej w programie „Pytanie na Śniadanie”, na licznych koncertach i w materiałach promocyjnych eventów, np. Silent Electro w OTWARTEJ ZĄBKOWSKIEJ. O jej stylizacjach pisało wiele portali, chwaląc fantastyczny wygląd. Jesteśmy dumni, że ambasadorki polskiej sztuki utożsamiają się z filozofią naszej marki FROM FASHION TO ART.

Kukulska #SHODO

Natalia Kukulska w programie TVP “Pytanie na śniadanie” oraz w naszym butiku stacjonarnym przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie. Czerwona bluzka oraz komplet #SHODO dostępne w sklepie on-line www.joannahawrot.com

kukulska_collage_2Wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej w Łodzi, gdzie wystąpiła w neonowym kimonie. O jej stylizacji pisał portal party.pl. Artykuł dostępny – tutaj, zaś inne modele z limitowanej kolekcji – tutaj.

Inspirujący materiał promujący event Silent Electro w Otwartej Ząbkowskiej, gdzie Natalia Kukulska pojawiła się w musztardowym komplecie #SHODO.

Select your currency