tel:+48 510-194-250

JOANNA HAWROT UBIERA HOOLYWOODZKIE GWIAZDY W KIMONA

JOANNA HAWROT UBIERA HOOLYWOODZKIE GWIAZDY W KIMONA
17 maja 2018 HAWROT
In News

30 sztuk kimon jako główne kostiumy dla bohaterów najnowszego filmu w reżyserii Magdaleny Zyzak oraz Zacharego Cotlera. Japońskie kroje wpisane w klimat Meksyku zapoczątkowały nową, kostiumową drogę w twórczości Joanny Hawrot.
Kimona są głównym kostiumem, w który ubrane są bohaterki grające siostry Carmela Zumbado, Marisol Sacramento, Mariel Hemingway ( wnuczka Ernesta Hemingwaya) oraz Alex Meneses. Towarzyszy im Jackson Rathbone znany z superprodukcji „ Zmierzch”.
Barwy kraju oddane w kostiumach filmu połączone są z japońskim krojem kolekcji #SHUNGA i #SHODO, a także najnowszą kolekcją stworzoną wspólnie z malarką Aleksandrą Waliszewską. Ponadto, część kostiumów powstało na specjalnie zamówienie filmu. Takie połączenie kolekcji to efekt zagłębienia się projektantki w rolę kostiumografa, którą spełnia w ekipie produkcyjnej wraz z Aaronem Tintosem García.
#COSTUME_DESIGNER
Zaczynając od projektowania, przez wieloletnią eksplorację sztuki współczesnej, aż do kostiumografii filmowej to droga projektantki Joanny Hawrot realizująca wielowymiarową filozofię FROM FASHION TO ART.
Współpraca z duetem reżyserskim : Magdaleną Zyzak i Zacharym Cotlerem była dla mnie bezcennym doświadczeniem. Ubieranie takich gwiazd jak Jackson Rathbone czy Mariel Hemingway to ogromne wyróżnienie i wielka przyjemność. Praca w roli kostiumografa i projektanta przy ambitnej produkcji z hollywoodzką obsadą to z pewnością spełnienie jednego z moich twórczych marzeń. Cieszę się tym bardziej, że wracamy z propozycją nowej współpracy przy kolejnym filmie, który kręcony będzie, tym razem, na Malcie – mówi Joanna Hawrot.

0

JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

13

JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

12JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

11JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

10JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

9JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

8JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

7JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

6JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

5

JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

2JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

1JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

3

JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

4JOANNA HAWROT NA PLANIE “THE WALL OF MEXICO”

Select your currency