tel:+48 510-194-250

Bespoke

HAWROT Bespoke to możliwość stworzenia nowego unikatowego projektu na specjalne życzenie klienta. W procesie tworzenia uwzględniamy indywidualne preferencje dotyczące fasonu jak i tkaniny.

W odróżnieniu od szycia w systemie MTM (Made to Measure), linia Bespoke nie jest wybieraniem spośród dostępnych opcji, lecz tworzeniem projektu od początku.

Nasze projekty wyróżnia nie tylko unikatowa koncepcja wzorów, ale także specjalnie projektowane i wykonywane tkaniny. Współpracujemy z wybranymi artystami sztuki współczesnej przenosząc ich prace na tkaninę. W ramach realizacji Bespoke projektujemy tkaniny drukowane na jedwabiu oraz hafty, z których szyjemy nasze projekty. Personalizujemy podszewki oraz imienne wszywki, dedykacje. Tworząc pojedyncze egzemplarze dajemy gwarancję unikatowości projektu. Wszystkie nasze projekty są szyte i drukowane w Polsce, kultywując polskie rzemiosło. 

Termin realizacji oraz cena projektu bespoke ustalana jest indywidualne. 

Made to Measure

HAWROT Made to Measure to ubrania szyte wedle wymiarów klienta oraz jego preferencji dotyczących tkaniny i wzoru na tkaninie. 

Uwzględniamy indywidualne oczekiwania, dopasowujemy kolory i personalizujemy fasony z istniejących kolekcji. 

Nasze tkaniny projektujemy sami, drukując je na specjalistycznych tkaninach, oddychających, niegniotących się i łatwych w utrzymaniu.

Istnieje możliwość druku na jedwabiu bądź haftu na wybranej tkaninie. Wszystkie nasze projekty są szyte i drukowane w Polsce, kultywując polskie rzemiosło. Termin realizacji oraz cena projektu made to measure ustalana jest indywidualnie. 

Termin realizacji oraz cena projektu Made to Measure ustalana jest indywidualnie. 

Select your currency