tel:+48 510-194-250

New Summer Collection

New Summer Collection
5 lipca 2022 HAWROT
In Bez kategorii

NOWA JEDWABNA KOLEKCJA HAWROT

„Kolory są prawdziwymi mieszkańcami kosmosu” -Wassily Kandinsky

Najnowsza jedwabna kolekcja HAWROT koncentruje się na kolorach, które od wieków symbolizują tajemnicę wszechświata: czerwień, kobalt, słoneczna żółć, pomarańcz i turkus.  Letnia kolekcja marki, kipi od intensywnych barw: soczyste pomarańcze i słoneczne zółcie, kobalty i ogniste czerwienie wprowadzają nas w gorące lato jak i inicjują nowe fasony: oversizowe bombery, krótkie topy czy powłóczyste spodnie, które pojawiają się w towarzystwie kimon-flagowych modeli marki HAWROT.

Kolory to odbite światło, widzimy je i czujemy poprzez oczy, zmysły i mózg. Człowiek dostrzega zaledwie 40% tęczy kolorów, wielu ludzi wierzy, że nasza wrażliwość na barwy pozostaje w ścisłym związku z wrażliwością uczuciową i że wraz z rozwojem duchowym będziemy mogli dostrzegać odcienie, których dziś nasze oko nie jest w stanie odróżnić.

Sesja kampanijna kolekcji to mocna i charakterna opowieść o barwach, namiętnościach, sile tańca i ekspresji wyrażanej przez ciemnoskórą bohaterkę kampanii Aleksandrę Lembę- choreografkę i tancerkę. Sesja utrzymana w hip-hopowym klimacie nowatorsko miksuje luksusową modę, dance hall i awangardową charakteryzację tancerki, przywodzącą na myśl brooklińskie sparingi tancerzy.

Unikatowa i rozpoznawalna poetyka marki, wyrastająca z japońskiego minimalizmu, dialogująca z nowoczesnymi fakturami i wyrafinowaniem detalu, realizuje się w postaci szlachetnych, prostych rozwiązań i w czułym wyważeniu proporcji między klasyczną podstawą i autorską wyobraźnią. 

Nowej kolekcji towarzyszy sesja zdjęciowa Natalii Miedziak-Skoniecznej, fotografki po raz kolejny współpracującej z Joanną Hawrot.

“Bardzo cenię sobie współpracę z Natalią, która doskonale rozumie kolor, światło i ruch, bez względu na to czy pracujemy w studio czy w plenerze. Nie dziwią Jej tez moje coraz śmielsze pomysły na sesje (…). Tym razem stworzyłyśmy dynamiczny kolorowy obraz pulsujący namiętną taneczną energią, która współgra z intensywnymi nowymi fasonami, jest świeżym powiewem lata.” – mówi Joanna Hawrot.

        

foto. Natalia Miedziak- Skonieczna

koncept: Joanna Hawrot

retusz: Damian Konopacki

w roli głównej: Aleksandra Lemba

produkcja: HAWROT

make up, włosy: Natalia Brzęczkowska

Select your currency