tel:+48 510-194-250

Kosmetyczne propozycje na walentynki od Joanny Hawrot

Kosmetyczne propozycje na walentynki od Joanny Hawrot
13 lutego 2018 HAWROT
In News

Zadbaj o ukochaną osobę w jak najlepszy sposób. Naturalne kosmetyki doskonale pielęgnują cerę, włosy i ciało. Produkty Biofficina Toscana to nasza propozycja na prezenty dla bliskich i ważnych dla Was osób.

Dlaczego Biofficina Toscana? Wszystkie produkty marki są zaprojektowane i wyprodukowane w Toskanii. Użyte składniki naturalne podporządkowane są zasadzie lokalnego pochodzenia i „0km”. Do pozyskiwania i wyszukiwania jak najlepszych składników aktywnych przywiązuje się najwyższą wagę, upatrując w nich kluczowy czynnik odpowiadający za produkcję najwyższej jakości kosmetyków. Wszystkie używane składniki mają określone i dające się ustalić pochodzenie oraz są badane pod kątem jakości i zgodności z certyfikatami produktów organicznych.

Rozświetlająca mgiełka do ciała to nasza propozycja na walentynkowy wieczór.  Dwufazowy aromatyzowany płyn odświeża i rozświetla skórę, nadając jej złocistego blasku. Serum antyoksydacyjne do twarzy to z kolei idealny prezent dla osoby, która wymaga odpowiedniej, zdrowej pielęgnacji cery. To wszechstronne serum posiada duże stężenie aktywnych składników antyoksydacyjnych. Połączone działanie opatentowanych składników Uviox® i Oleox® z organicznych toskańskich składników, kwasu hialuronowego, bisabololu i organicznych ekstraktów chroni przed wolnymi rodnikami i nadaje skórze zharmonizowany, jaśniejszy wygląd. Marka posiada również wyjątkowe produkty dla włosów. Olejek ochronny do włosów zwiększający blask.  Produkt ten nie natłuszcza włosów, ani nie powoduje uczucia ciężkości, pozostawiając je miękkimi i lśniącymi. Produkt zawiera Setol®- opatentowany składnik pochodzenia roślinnego pozyskiwany z toskańskich olejów roślinnych, o działaniu uelastyczniającym i antyoksydacyjnym.

Wszystkie prezentowane produkty kupisz w butiku przy ul. Kopenika 8/18 w Warszawie

Select your currency