tel:+48 510-194-250

Kimona na planie serialu Lifting

Kimona na planie serialu Lifting
8 sierpnia 2017 HAWROT
In Bez kategorii, News

Już wkrótce nasze kimona pojawią się na dużym ekranie w nowym serialu Lifting. Do świata #KIMONOLOVERS dołączają gwiazdy: Tamara Arciuch, Monika Buchowiec, Marta Król, Anna Matysiak, Monika Mariotti- Jacek Mikołajczak, Joanna Moro, Krystyna Tkacz, czy Olga Kalicka.

Produkcja w reżyserii Bo Martina to satyryczna seria, która została stworzona na podstawie hiszpańskiej sztuki teatralnej o tym samym tytule autorstwa Dunii Ayaso, Felixa Sabroso. Autorami sztuki są scenarzyści, którzy na stale współpracują z cenionym hiszpańskim reżyserem Pedro Almodovarem. Reżyser stwierdził, że kimona mają ogromny potencjał. Siła kimon tkwi zatem nie tylko w autorskich tkaninach, ale także w unikatowej konstrukcji, która nawiązuje do oryginalnych kimon japońskich. Inspiracje dalekim wschodem są fundamentem naszej marki. Jednak to nowoczesność i użytkowość sprawia, że tworzymy kimona w myśl zasady wearable art.

Zdjęcia do serialu obyły się niedaleko Warszawy w Pałacu Alexandrinum. Pałac na tydzień zamienił się w plan zdjęciowy na wzór ekskluzywnej kliniki chirurgii plastycznej. Premiera 9-cio odcinkowego serialu będzie miała miejsce na platformie eskago.pl pod koniec sierpnia a po kilku dniach pojawią się na innych platformach internetowych.

Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego projektu i z niecierpliwością czekamy na emisję serialu pod koniec wakacji.

Select your currency