tel:+48 510-194-250

Hawrot x Maurycy Gomulicki

Kolekcja kimon Hawrot x Maurycy Gomulicki to unikatowe kimona stworzone we współpracy z artystą Maurycym Gomulickim przez projektantkę modową Joannę Hawrot. Kolekcja jest kontynuacją filozofii “From Fashion to Art” i łączy modę ze sztuką, celebrując kobiecość i wyrażanie emocji. Kimona, zdobione abstrakcyjnymi kompozycjami inspirowanymi op-artem i serią prac Gomulickiego “Vaginettes”, są dostępne w trzech wymiarach kolorystycznych: różu, czerni i bieli.

Kolekcja kimon Hawrot x Maurycy Gomulicki to nie tylko ubrania, ale również manifest, narzędzie do wyrażania indywidualności i celebracji życia. Kimona mają moc uwolnienia z szarej codzienności i pozwolą na wyrażenie własnej osobowości. Kolekcja została uzupełniona o body, legginsy i inne elementy garderoby, dając możliwość różnorodnych kombinacji.

Projekt #KIMONO_GIRLS, będący częścią kolekcji, jest platformą do dyskusji o kobiecości, wolności i witalności. Ambasadorkami projektu są kreatywne kobiety, które reprezentują niebanalne podejście do życia i komunikują się ze światem w unikalny sposób. Honorowy patronat nad projektem objął “Vogue Polska”.

foto: Kasia Bielska
występują: Zoi Michailova, Wika Majewska (ecmanagment), POmadka Teresa, Pat Dudek
make up: Ola Łęcka
włosy: Gor Duryan
produkcja: HAWROT
asystentka: Katarzyna Karczmarz

000

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Select your currency