tel:+48 510-194-250

Biżuteria BY Jewellery

Biżuteria BY Jewellery
15 grudnia 2017 HAWROT
In News

Bytomski / Bytomska Jewellery – nazywana w skrócie BY/ JEWELLERY – to rodzinna pracownia biżuterii. Tworzą w niej Bogumił Bytomski i Julia Bytomska – ojciec i córka. Razem projektują i wykonują oryginalną biżuterię ze szlachetnych surowców (wyłącznie ze srebra, złota i naturalnych kamieni jubilerskich), posługując się tradycyjnymi i nowatorskimi technikami złotniczymi.

bytomski bytomska jewellery - pierscionek KORA ażur

Ich znak rozpoznawczy to zaskakujące, rzeźbiarskie formy, prosto ze świata natury, fantazji i marzeń z dzieciństwa. Wolność i niezależność to dla nich najcenniejsze wartości. Podążają własnymi drogami, ufają zmysłom, instynktom i własnym możliwościom. Żyją i pracują blisko natury. Jest ona najważniejszą i nieustającą inspiracją, źródłem energii i miejscem wytchnienia.

bytomski bytomska jewellery - pierścionek KORA baza topaz

Każdy przedmiot powstający w pracowni nosi cechy unikatu, każdy jest indywidualnym dziełem i różni się od innego, nawet jeśli obydwa bazują na tym samym modelu. Tak jak w naturze – nic się nie powtarza, każda kreacja jest unikalna. Wierzymy, że ta unikalna biżuteria idealnie dopełni każdą kreację #KIMONOLOVERS. 

bytomski bytomska jewellery - kolczyki KORA double bytomski bytomska jewellery - pierścionek KORA korona

Select your currency