tel:+48 510-194-250

BIO KOSMETYKI w butiku Joanny Hawrot vol.2

BIO KOSMETYKI w butiku Joanny Hawrot vol.2
14 kwietnia 2017 HAWROT
In News

Zielone Laboratorium i Biofficina Toscana to kolejne dwie marki kosmetyków naturalnych, które dołączyły do naszego butiku. Tym razem, postawiliśmy na stworzenie godnej reprezentacji produktów dedykowanych pielęgnacji włosów. Łączą je naturalne i odżywcze komponenty. Co zatem je wyróżnia?

ZIELONE LABORATORIUM

Zielone Laboratorium powstało z pasji do kosmetyków oraz z miłości do zwierząt. Ale to nie wszystko, założycielki marki – Ola i Sylwia są wegankami, zatem postanowiły, że ich kosmetyki też takie będą – wegańskie, bez składników odzwierzęcych ani ich zanieczyszczeń. Na stronie swojej firmy deklarują, że produkty nie zawierają surowców, których pozyskiwanie wiąże się z cierpieniem zwierząt lub niszczeniem środowiska. Co za tym idzie, tworzą naturalne kosmetyki oparte na jak największej ilości składników nieprzetworzonych, takich jak: olejki roślinne, sok z aloesu, sok z jabłek, oliwę z oliwek, wodę miętową, czy roślinne ekstrakty. Ponadto, 5% wpływów ze sprzedaży każdego kosmetyku jest przeznaczone na zaspokajanie potrzeb podopiecznych czterech różnych fundacji, z którymi współpracują Sylwia i Ola. W naszym butiku znajdziecie odżywki i szampony do włosów, a także pastę do stylizacji włosów, olejki do ciała, maskę do twarzy, kremy do stóp oraz kremy do mycia ciała.

we2

banner-home
BIOFFICINA TOSCANA

Marka Biofficna Toscana została utworzona w oparciu o pomysł dwóch młodych kobiet Evy Casagli i Claudii Lami, które zapragnęły połączyć certyfikowane przyjazne środowisku naturalnemu kosmetyki z zasadą ,,0km”, która wiąże się z wykorzystaniem wyłącznie lokalnie uprawianych surowców. Ekspansja firmy trwa nieprzerwanie od 2010 roku,a przykładem nieustających prac nad innowacyjnością i jakością produktów jest wykorzystanie różnorodnych opatentowanych związków aktywnych, jak na przykład Uviox, który jest produkowany z użyciem skórek organicznych winogron, Oleox, składnik otrzymywany z organicznych upraw oliwek, Rubiox otrzymuje się z mieszanki organicznych czerwonych owoców, a Setol z enzymatycznej aktywacji mieszanki olejków roślinnych. W naszym butiku znajdziecie szeroki wybór produktów do pielęgnacji włosów, od olejków, szamponów, po maski i odżywki do włosów a także żel do mycia ciała i dezodoranty w kremie.

Eva-Casagli-e-Claudia-Lami-Biofficina-Toscana-DSC03120-1024x683

źródło: www.tuscanypeople.com

szampony_world

Jesteśmy otwarci na współpracę z tymi, którzy hołdują podobnym wartościom do naszych i konsekwentnie realizują swoje wizje, dlatego to nie koniec inauguracji marek kosmetycznych. Planujemy stale poszerzać nasze portfolio, oferując naszym gościom pełen wachlarz najwyższej jakości produktów.

Zapraszamy do butiku przy Kopernika 8/18 w Warszawie, aby lepiej poznać nasze kosmetyki!

Select your currency