tel:+48 510-194-250

BIO KOSMETYKI w butiku Joanny Hawrot

BIO KOSMETYKI w butiku Joanny Hawrot
20 lutego 2017 HAWROT
In Bez kategorii, News

Naturativ, One Ingredient i Clochee. Do naszego butiku dołączyły marki kosmetyków naturalnych i organicznych. Łączy je podobna filozofia, a w swojej ofercie posiadają unikalne produkty. Jesteście ciekawi co kryją w sobie i skąd wziął się pomysł współpracy?

NATURATIV

Pomysłodawczynią i założycielką marki Naturativ jest Magda Hajduk, która początkowo chciała samodzielnie tworzyć kosmetyki dla siebie. W efekcie połączyła najlepszej jakości, naturalne surowce o pięknym zapachu, i tak powstały pierwsze produkty, bogate w naturalne pigmenty i składniki pielęgnacyjne pochodzenia roślinnego, które po dziś dzień cieszą się ogromnym zaufaniem wśród klientów. W ofercie Naturativ znajdziemy całą linię produktów zarówno dla kobiet i dzieci, jak i mężczyzn. Produkty Naturativ obecne są w Japonii oraz w niektórych krajach Europy.

DSC_2282

ONE INGREDIENT

To także polska marka kosmetyków naturalnych oparta na minimalistycznej formule. Składnikiem głównym jest śluz ślimaka, pochodzący z Chile, gdzie znajdują się ekologiczne hodowle ślimaków. Kremy mają walory nie tylko lecznicze, ale także upiększające. Ogromną zaletą tego składnika jest wysoka biozgodność z ludzką skórą. Co ważne, pozyskiwanie śluzu odbywa się metodą nieinwazyjną dla pełzających zwierzątek. Kosmetyki One Ingredient są w 100% naturalne, hipoalergiczne i nie testowane na zwierzętach. Produkty One Ingredient dostępne są w sklepie internetowym, ale także u nas w butiku.

14195246_856393791158741_7712122972664819145_o

 

CLOCHEE

Marka Clochee powstała z połączenia wspólnej pasji, wiedzy Justyny, która od lat produkuje kosmetyki na własny użytek oraz biznesowych umiejętności Darii. Oprócz tego, że obie Panie spełniają się w tym co robią, ogrom serca wkładają w szerzenie misji marki. Pokazują, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsza recepta na piękno. W ich składzie nie ma ani grama chemicznych substancji, bo bazują tylko i wyłącznie na naturalnych roślinnych składnikach, pochodzących z upraw ekologicznych, co za tym idzie są przyjazne dla wegan i wegetarian. Co ciekawe, opakowania na kosmetyki pochodzą z surowców wtórnych i są biodegradowalne.

Clochee5140

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę z markami BIO?

Przede wszystkim, idea naturalności, nowoczesności i etycznego podejścia do biznesu, sprawiły, że podjęliśmy decyzję połączenia sił i wdrożenia projektu współpracy z markami ekologicznymi. Jedną z wielu pasji Joanny jest zamiłowanie do produktów naturalnych w codziennej pielęgnacji, ale także w procesie projektowania czerpie inspiracje z kultury Dalekiego Wschodu. Co ciekawe, mentalność i sposób życia mieszkańców Japonii zdeterminowane są przez zamiłowanie do przyrody, której nadaje się sakralny wymiar. Luiza Jacob – projektantka marki Dream Nation tworzy kolekcje  z bawełny organicznej, przy uprawie której nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, nie kumuluje więc ona szkodliwych substancji. Ponadto, włókna bawełny organicznej są znacznie silniejsze, bo nie są osłabione chemicznymi środkami czyszczącymi i barwnikami. 

,,Postanowiliśmy zaprosić do współpracy wyselekcjonowane marki kosmetyczne, które wyznają podobne wartości do naszych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, pragniemy, żeby butik był miejscem ukojenia zmysłów: ciała i duszy. Marki które wybraliśmy, stosujemy na co dzień i szczerze je rekomendujemy.” – mówi Joanna Hawrot. Jesteśmy otwarci na współpracę z tymi, którzy hołdują podobnym wartościom do naszych i konsekwentnie realizują swoje wizje, dlatego to nie koniec inauguracji marek kosmetycznych. Planujemy stale poszerzać nasze portfolio, oferując naszym gościom pełen wachlarz najwyższej jakości produktów.

Zapraszamy do butiku przy Kopernika 8/18 w Warszawie, aby doznać naszych kosmetyków na własnej skórze.

Select your currency