tel:+48 510-194-250

Dlaczego warto kolekcjonować ubrania Joanny Hawrot?

Dlaczego warto kolekcjonować ubrania Joanny Hawrot?
23 stycznia 2017 HAWROT
In News

Inwestowanie w sztukę niesie za sobą ogromne ryzyko, dlatego najlepiej jest inwestować w takie projekty, z którymi jesteśmy w stanie nawiązać głębszą, emocjonalną więź. Świadoma konsumpcja to świadomy wybór, dopasowany do oczekiwań. Może właśnie osobista więź to największy zysk kolekcjonerskiej modowej pasji? Co sprawia, że ubrania sygnowane nazwiskiem projektantki Joanny Hawrot warto kolekcjonować?

Filozofia

To, co wpływa na wyjątkowość każdego projektu Joanny Hawrot, to filozofia z jaką utożsamia swoje kolekcje #fromfashiontoart, a każdy projekt wpisuje się w koncepcję Wearable Art, czyli sztuki do noszenia. Nie bez powodu, projektantka stworzyła wizję marki modowej, hołdującej sztuce współczesnej. Zainspirowana grafiką, nowymi mediami, czy kaligrafią, ma na swoim koncie kooperacje z artystami takimi jak: Biho Asai, Kassily Wandinsky, AWAYA czy Sonia Hensler, a ich grono stale rośnie.

Misja

Działania projektantki wpisują się w trend slow fashion. Konsumenci coraz większą wagę przywiązują do jakości, a nie do ilości, dlatego ograniczają swój zakup do jednej, wyselekcjonowanej rzeczy. Ubrania Joanny Hawrot szyte są w Polsce, w Warszawie i Krakowie, a do ich produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały. Swoją twórczością, Joanna promuje Polskę za granicą i podejmuje działania ekspansji nowoczesnej formy kimona na rynek azjatycki.

Konserwacja

Bo z ubraniami jest jak z eksponatami, należy je konserwować i dbać o nie. Pranie – najlepiej ręczne. W Japonii sposób czyszczenia kimon to cały rytuał, na który składają się rozmaite czynności. Najciekawsze jest to, że każdy element jest prany oddzielnie i wymaga to uprzedniego przygotowania. W przypadku kimon Joanny Hawrot, zalecane jest pranie ręczne, najlepiej przy wykorzystaniu sprawdzonych domowych sposobów (tipy). Zachęcamy do tego, by dbać o swoje kimono, by móc przekazać je następnemu pokoleniu.

Przynależność

#KIMONOLOVERS to społeczność kobiet, które pokochały kimona. Hasztag #KIMONOLOVERS sygnuje grono gwiazd, kolekcjonerek sztuki i dobrego design’u a także przyjaciół marki JOANNA HAWROT.  a kobiety chętnie dodają tagi i zdjęcia w swoich kimonowych stylizacjach. Wśród #kimonolovers znalazły się takie nazwiska jak: Kasia Figura, Natalia Kukulska, Joanna Kulig, Agnieszka Szulim, Ewa Błaszczyk, Julia Marcell, Mela Koteluk, Maria Sadowska, Jaga Hupało, Julia Izmałkowa czy Anna Orska.

unnamed

Niepowtarzalność

Posiadanie flagowego, bestsellerowego modelu to luksus noszenia ubrań sygnowanych nazwiskiem polskiej projektantki. Każdy projekt jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Poczucie wyjątkowości towarzyszy tylko nielicznym. Każda klientka lubi być dopieszczana, dlatego Joanna proponuje indywidualne stylizacje, dając możliwość personalizacji dostępnych modeli.


collage

Personalizacja

Fakt zaprojektowania kimona podczas indywidualnego spotkania z projektantką, to nie tylko trend, ale komfort każdej kobiety. Joanna lubi kontakt z klientem, dlatego biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania wobec koloru, materiału i formy, dopasowuje swój projekt wedle oczekiwań klientek.   Pozostaje wierna estetyce japońskich kimon, urzeczywistnia pragnienia tych, którzy na to zasługują. Z personalizacji kimon korzysta Julia Izmałkowa, o której więcej piszemy tutaj.

page

Staramy się edukować, a konsekwentnie realizując filozofię #fromfashiontoart, współpracować z artystami bliskimi estetycznie naszemu sercu. Pragniemy podążać tropem slow fashion i tworzyć społeczność, do której może należeć każdy z Was, #KIMONOLOVERS. Dajemy Wam także możliwość posiadania unikatowych modeli, zaprojektowanych wedle Waszych indywidualnych preferencji. Zastanów się, czy warto stać się kolekcjonerem ubrań? Jeśli tak, to zapraszamy na Kopernika 8/18 i do naszego sklepu online. 

 

Select your currency