tel:+48 510-194-250

KOLOROWY PTAK – Julia Izmałkowa w gronie #KIMONOLOVERS!

KOLOROWY PTAK – Julia Izmałkowa w gronie #KIMONOLOVERS!
12 stycznia 2017 HAWROT
In News

Ma na swoim koncie liczne podróże do ponad 54 krajów od Syberii, po Antarktydę. Bierze udział w szkoleniach i wykładach na całym świecie (np. Eurobest, Cannes Lions Festival). Julia Izmałkowa, psycholożka, antropolożka, etnografka, założycielka i CEO agencji – IZMAŁKOWA, zajmującej się badaniami psychologii kłamstwa i etnografii.

Na co dzień pracuję z wielkimi koncernami finansowymi, odzieżowymi, kosmetycznymi, medialnymi. Oprócz licznych szkoleń i wykładów w zakresie psychologii i marketingu, prowadzi także inspirującego bloga, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami i obserwacjami www.myflirtwithreality.com.

Barwna członkini naszej społeczności #KIMONOLOVERS pisze na swoim blogu, że jest podróżującym psychologiem – nie turystą. Częstokroć w podróż zabiera ze sobą walizę kolorowych ubrań, a w niej kimona od Joanny Hawrot.

Właśnie dla niej powstają unikatowe projekty podkreślające wielobarwny styl i osobowość Julii. Każda jej wizyta w naszym atelier to wyzwanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać nieograniczonej fantazji i kreatywności Julii.

Julia jest aktywną kobietą zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnie. Liczne podróże oraz międzynarodowe wykłady i szkolenia dają jej mnóstwo energii, którą zaraża nas na swoim Instagramie, zamieszczając swoje barwne stylizacje. Uwielbiamy triki stylizacyjne Julii, która łączy kimona z kolorowymi legginsami i sneakersami.

Miłośniczka kimon korzysta z możliwości personalizacji, podczas indywidualnych spotkań z projektantką. Dzięki temu powstają niepowtarzalne kolory, nadruki, a w efekcie spersonalizowany projekt. Tworzymy limitowane kolekcje unikatowych rzeczy, podkreślających osobowość i charakter ich właścicielki.

Zapraszamy do butiku stacjonarnego przy ul. Kopernika 8/18 oraz online, gdzie staramy się realizować modowe pragnienia naszych klientek! 

Select your currency