tel:+48 510-194-250

Drodzy #KIMONOLOVERS!

Drodzy #KIMONOLOVERS!
5 stycznia 2017 HAWROT
In Bez kategorii

Kampania wyprzedażowa #SPECIAL_PRICES, czas – start! Jeśli jeszcze nie dołączyliście do naszej społeczności #KIMONOLOVERS, nie czekajcie ani chwili dłużej, zróbcie to dziś. To ostatnia okazja, aby nabyć nasze flagowe, bestsellerowe modele w nowych, wyjątkowych cenach. Wyprzedaż trwa cały styczeń, a modele dostępne są w naszym butiku przy ul. Kopernika 8/18 lub online.

Z myślą o przyszłych i obecnych #KIMONOLOVERS, przygotowaliśmy dla Was unikatowe kimona, dostępne w pojedynczych egzemplarzach z możliwością personalizacji każdego modelu. Już dziś umów się z projektantką w celu dopasowania modelu właśnie do Ciebie!

page-kimona

Wychodzimy naprzeciw pragnieniom tych, którzy cenią ciepłe rzeczy w połączeniu z niebanalnym designem. Wełniane płaszcze, poncha, bomberki i futra taniej nawet o 50%. Szyjemy także na indywidualne zamówienie klientki.

page-plaszcze

Karnawał to czyste szaleństwo! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was piękne, kolorowe sukienki, idealne na bale maturalne, bale karnawałowe i inne okazje. Oversize’ owe modele sukienek to najlepsze rozwiązanie dla mniej wymagających. Dla bardziej wymagających Pań, przygotowaliśmy możliwość szycia miarowego, po indywidualnym spotkaniu z Projektantką.

page-suknie

Zapraszamy do stacjonarnego butiku przy ul. Kopernika 8/18 lub do sklepu online: www.joannahawrot.com.

Niech rok 2017 będzie jeszcze piękniejszy!

Select your currency