tel:+48 510-194-250

WSPIERAJMY LOKALNE INICJATYWY

WSPIERAJMY LOKALNE INICJATYWY
24 listopada 2016 HAWROT
In Bez kategorii

Już niebawem ruszy pierwsza edycja Weekendu Zakupów Lokalnych przy ulicy Kopernika w Warszawie.

Pomysł zaczerpnięty został zza oceanu, gdzie od dawna organizowane są wydarzenia skupiające się na koncepcie „SHOP LOCAL”.

Będąc w bliskim „sąsiedztwie” z filozofią naszej marki,  26 i 27 Listopada możecie się spodziewać, iż, idea FROM FASHION TO ART na dobre zagości w Waszym sercu..

Wspieramy i promujemy lokalne biznesy, a  koncepcja Shop Local jest doskonałą inicjatywą, dzięki której przecieramy wspólnie, nowe modowe szlaki Warszawy, a ulica Mikołaja Kopernika staje się centrum wydarzeń kulturalno-towarzyskich.

Święta jak wiadomo sprzyjają zabawie i zakupom, a my wychodzimy na przeciw Waszym potrzebom. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się osobiście z projektantkami, Joanną Hawrot i Luizą Jacob, oraz skorzystać z ich wizji stylizacyjnych.

Na ten wyjątkowy weekend cała ulica, a wraz z nią okoliczne butiki i miejsca przeżyją swoje święto. Pokażmy siłę lokalnych biznesów, bo przecież Shopping Local is the New Black! #WZL

Zaplanowaliśmy obniżkę -20% na całą kolekcję oraz specjalny #OUTLET z modelami z ostatniej kolekcji. Spodziewajcie się także bestsellerów w wyjątkowych cenach, gdyż obniżki wyniosą nawet 50%.

W sobotę jesteśmy otwarci od 11 do 20, a w niedzielę od 11 do 18.

Zapraszamy całą społeczność #KIMONOLOVERS oraz wszystkich nowych gości!

Pokażmy siłę lokalnych biznesów, bo przecież Shopping Local is the New Black! #WZL

 

Adres:

ul. Kopernika 8/18

Warszawa

 

Select your currency