tel:+48 510-194-250

#MIEJSCEZDUSZĄ Kopernika 8/18 – miejsce dla ludzi szukających inspiracji

#MIEJSCEZDUSZĄ Kopernika 8/18 – miejsce dla ludzi szukających inspiracji
20 czerwca 2016 HAWROT
In News

Pierwszy butik&atelier Joanny Hawrot w Warszawie to miejsce dla wszystkich szukających inspiracji. Skupia miłośników kimona, pasjonatów połączenia mody i sztuki oraz dobrego design’u. Patronuje mu autorska filozofia „From Fashion to Art” – motto naszej marki.

Jako miejsce będące ostoją ludzi, którzy cenią sobie oryginalność i chcą, aby ubrania stanowiły jednocześnie komunikat dla otoczenia, Joanna stwarza możliwość personalizowania projektów. Umówione spotkanie to mariaż artystycznych wizji, który zaowocuje stworzeniem modelu odzwierciedlającego osobowość. Dostępne kolekcje można uszyć na wymiar dopasowując do sylwetki.

 Joanna Hawrot stawia na unikalność. W związku z tym w butiku są dostępne pojedyncze egzemplarze ubrań niemożliwe do kupienia w sklepach multibrandowych.

Minimalistyczne wnętrze atelier ma charakter galeryjny. Na ekspozycji znajdują się najnowsze kolekcje będące efektem kooperacji z artystami- obecnie japońska kaligrafia Biho Asai, a tuż obok ręcznie malowana ceramika. Eksponaty niosą za sobą treści wpisujące się w filozofię marki i korespondują z jej estetyką.

zdjecie_butiku

Styl jest wyrazem fascynacji kulturą wschodu kierującej się zawarciem maksymalnej treści w minimalnej formie.

Adres Kopernika 8/18 oferuje Japonię w europejskim wydaniu, która rozpala miłość do mody i sztuki. Jest to także kolebka społeczności #KIMONOLOVERS, do której należy wielu artystów, utożsamiających się z naszą ideą – m.in. Natalia Kukulska, Julia Marcell, Mela Koteluk i Natalia Szroeder.

collage

Select your currency