tel:+48 510-194-250

Debiut w wirtualnej przestrzeni

Debiut w wirtualnej przestrzeni
17 czerwca 2016 HAWROT
In News

Filozofia „From Fashion to Art” jest tuż obok. Świat naszej marki zadebiutował w wirtualnej przestrzeni. To wyjątkowe miejsce stwarza nowe możliwości.

Adres www.joannahawrot.com to między innymi sklep on-line, w którym dostępne są bieżące kolekcje, pojedyncze egzemplarze unikatowych projektów oraz tematyczne cykle kimon dostępne wyłącznie pod naszym adresem. Platforma umożliwia nie tylko bezpośredni dostęp do poszerzonego asortymentu marki, ale również oferuje go w atrakcyjnych cenach.
To co nas wyróżnia to personalne podejście do każdego z Was. Dlatego niemalże wszystkie projekty szyjemy na wymiar, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i wymiarów. Stoimy na stanowisku, iż nie ma projektów niemożliwych, dlatego w Wasze ręce oddajemy unikaty, łączące wspólną pasję do mody i sztuki.
Platforma ułatwia kontakt z Joanną. Umówione spotkanie to pewność wykonania niepowtarzalnego projektu będącego realizacją własnej artystycznej wizji, a także moment na wypicie pysznej kawy i poczucie ducha marki.
Nowa strona www to także obszerne archiwum artystycznych dokonań marki, umożliwiające dostęp do najważniejszych projektów, alternatywnych pokazów mody oraz tematycznych cykli kolekcji. Wszystko pod flagą filozofii FROM FASHION TO ART.
i

Dział „Dla mediów” jest ukłonem w stronę prasy. Umożliwia swobodne dysponowanie bieżącymi materiałami prasowymi. Całość tworzy bogaty wachlarz multimedialnych dokumentacji siedmioletnich dokonań marki. Udostępnione materiały można pobrać z platformy Dropbox.

Nowa odsłona strony internetowej jak i sklep online są odpowiedzią na zwiększające się potrzeby naszych klientów i przyjaciół marki. Dla dynamicznie rozwijającej się społeczności #KIMONOLOVERS jest to przestrzeń kumulująca charyzmatyczne postaci i treści. Jest to także alternatywa dla stacjonarnego butiku  przy ul. Kopernika 8/18 w Warszawie.

Rozwój Internetu zmniejsza dystans pomiędzy projektantem, a klientem. Sztuka idzie z duchem czasu i korzysta z nowych rozwiązań. Stawiając sobie ciągle wysoko poprzeczkę korzystamy
z  innowacyjnych pomysłów, które pomogą sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Witamy w naszym wirtualnym świecie.

Select your currency