tel:+48 510-194-250

Warszawo! już jesteśmy

Warszawo! już jesteśmy
28 maja 2016 HAWROT
In News
W czwartkowy wieczór (19.05) odbyło się otwarcie pierwszego butiku Joanny Hawrot w stolicy. To niezwykłe wydarzenie uświetnił happening japońskiej mistrzyni kaligrafii Biho Asai oraz oficjalna premiera kolekcji #SHODO. Artystyczno – modowa przestrzeń mieści się przy ulicy Kopernika 8/18, na Nowym Świecie.
– Otwarcie butiku -atelier w Warszawie to kolejny etap rozwoju autorskiej twórczości, odpowiedź na potrzeby warszawskiego klienta. Otwiera się przede mną wiele fascynujących modowo-artystycznych możliwości. Obudziliśmy do życia nowe miejsce, któremu przyświeca filozofia From Fashion To Art. – mówi Joanna Hawrot.
Unikatowy performance nawiązujący do japońskich inspiracji projektantki spotkał się z dużym zainteresowaniem przybyłych gości. Dziennikarze, blogerzy oraz goście specjalni mogli podziwiać ręcznie malowane kimona oraz tętniącą życiem przestrzeń atelier. Przybycie do Polski wybitnej Biho Asai przypieczętowało międzynarodowe dzialania Joanny Hawrot, która wraz z Japonką udzieliła wywiadu specjalnego dla TVP Polonia.
Biho Asai po raz pierwszy wystąpiła w Polsce w 2015 r. na specjalne zaproszenie Andrzeja Wajdy, w czwartkowy wieczór wystąpiła po raz drugi przed warszawskimi goścmi Joanny Hawrot.
Opięką wizualną japońskiej artystki zajęli się najlepsi kreatorzy w Warszawie: Jaga Hupało I Harry J. Clifford.
Od czwartku stolica stała się miejscem, z którego Joanna Hawrot będzie kontynuować swoje międzynarodowe projekty, realizowane we współpracy z instytucjami sztuki i kultury. To wyjątkowe miejsce spotkań mody i sztuki, stało się oficjalną mekką społeczności #KIMONOLOVERS. Na co dzień dostępne dla kobiet szukających indywidualnego podejścia dla swoich modowych potrzeb.
                  1 6
                  5 4
                  3 2
                  21 20
                  19 18
                  17 16
                  15 14
                812
                11 10
22
9
Select your currency