tel:+48 510-194-250

FASHION & CALLIGRAPHY w Warszawie!

FASHION & CALLIGRAPHY w Warszawie!
1 września 2014 HAWROT
In News
Kraków zamieniamy na Warszawę, odświeżamy formę kimona i przedstawiamy je miejskiej ulicy oraz zapowiadamy kolejną artystyczną kolaborację. Serwujemy Wam w kapsułce plany na najbliższe miesiące.

FASHION & CALLIGRAPHY

Na horyzoncie mamy kolejną ekscytującą współpracę. Po eksperymentach z printami, ilustracją i malarstwem przyszedł czas na japońską sztukę kaligrafii. Przenosimy ją w europejskie realia, ubieramy w kolor, rozpisujemy na tkaninie. Tworzy dla nas znakomita japońska kaligrafistka – Biho Asai, propagatorka autorskiej metody tworzenia kaligrafii oraz idei łączenia jej z muzyką w formie spektaklu – fudemai. Kimona pokryte autorską kaligrafią będą częścią instalacji, innowacyjnego projektu, którym przywitamy się z Warszawą.

Kimona będą dostępne w limitowanej, kolekcjonerskiej edycji w ramach koncepcji WEARABLE ART- sztuki, którą się nosi.

CALLIGRAPHY_nowy

WARSZAWA – UMÓW SPOTKANIE Z PROJEKTANTKĄ

W kwietniu otwieramy się na Warszawę. Zaprosimy Was do nowego butiku – koncepcyjnego miejsca, zaprojektowanego w myśl filozofii FROM FASHION TO ART. Atelier połączy funkcjonalność showroomu z miejscem wzajemnych inspiracji, wymiany opinii, organizowania kameralnych wydarzeń.

Proponujemy bezpośrednie rozmowy i konsultacje – w terminie dogodnym dla naszego klienta, zorganizujemy spotkanie z Joanną Hawrot, gdzie cała uwaga będzie skoncentrowana na indywidualnym zamówieniu. Projektowanie autorskiego kimona lub elementu odzieży to niezwykłe doświadczenie nie tylko dla projektantki, ale przede wszystkim osoby, dla której powstaje unikat.

Już teraz możecie umówić wiosenny termin, kontaktując się z nami bezpośrednio – mailowo (info@joannahawrot.com), lub telefonicznie: +48 510 194 250.

Więcej o naszych planach pisze portal VU MAG :
http://vumag.pl/ludzie-moda/joanna-hawrot-i-jej-kimono/0zxfwn

 

Select your currency